Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Roles
hi: भूमिका

en: Count
hi: गुणांक
