Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Roles
is: Hlutverk
