Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ
