Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Count
fa: شمارش
