Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri
