Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Added
sv: Tillagd

en: Roles
sv: Roller

en: Count
sv: Antal
