Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
