Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Count
te: లెక్క
