Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Count
ug: قېتىم سانى
