Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Added
vi: Đã thêm

en: Roles
vi: Vai trò

en: Count
vi: Số lượng
