Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Count
ast: Cuenta
