Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Added
bg: Добавено

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой
