Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Count
bo: གྲངས
