Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Roles
ca: Rols

en: Count
ca: Quantitat
