Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Roles
cs: Role

en: Count
cs: Počet
