Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Settings
es: Configuración

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Added
es: Añadido

en: Count
es: Número

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: !date (!ago ago)
es: !date (hace !ago)
