Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Roles
fil: Mga papel
