Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Count
gl: Contar
