Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Count
hy: քանակ
