Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Added
id: Ditambahkan

en: Roles
id: Peran

en: Count
id: Jumlah
