Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Roles
ja: 役割

en: Count
ja: カウント

en: edit roles
ja: 役割を編集
