Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Count
kk: Саны
