Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: The e-mail address %email is already registered.
mr: %email हा ईमेल पत्ता आधीच नोंदलेला आहे
