Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: Roles
nn: Roller
