Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
