Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Count
ps: شمیر
