Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri

en: Count
ro: Contor
