Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število
