Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Added
tr: Eklendi

en: Roles
tr: Roller

en: Count
tr: Sayaç
