Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Roles
az: Rollar

en: Count
az: Say
