Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Roles
et: Rollid

en: Count
et: Arv
