Register Pre-approved (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Added
hr: Dodano

en: Roles
hr: Uloge

en: Count
hr: Broj
