Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Added
pl: Dodano

en: Roles
pl: Role

en: Count
pl: Liczba

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników
