Register Pre-approved (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Count
th: จำนวน
