Register Pre-approved (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Roles
ur: رولز
