register with stripe (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Registration successful. You are now logged in.
es: Se ha registrado correctamente. Ahora está identificado y conectado como usuario.
