register with stripe (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Other
et: Muu

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.
