register with stripe (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.
