register with stripe (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Other
fi: Muu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.
