register with stripe (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។
