register with stripe (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.
