register with stripe (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Created
pl: Utworzono

en: Other
pl: Inne

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.
