Register with Stripe (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Other
fa: ساير

en: Installed
fa: نصب شده

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد جولانما شده‌اید.
