register with stripe (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.
