register with stripe (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Other
uk: Інше

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.
