Register with Stripe (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Other
de: Weitere

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Registration successful. You are now logged in.
de: Die Registrierung war erfolgreich. Sie sind jetzt angemeldet.
