register with stripe (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Other
hu: Egyéb

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.
