Register with Stripe (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Other
lv: Citi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.
