register with stripe (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.
