Entity Registration (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Closed
fi: Suljettu

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: settings
fi: asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: The subject of the message.
fi: Viestin aihe.

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Active
fi: Voimassa

en: Count
fi: Laskuri

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Load
fi: Lataa

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: State
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Pending
fi: Odottaa

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Complete
fi: Valmis

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: export
fi: lataa

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: View link
fi: Katso linkki

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Capacity
fi: Kapasiteetti
